Kosmetyki, które należy zabrać z sobą w podróż

przez | 10 lipca 2021
Co wziąć z sobą w podróż, by zatroszczyć się o swoją higienę? Kosmetyczka nie powinna ważyć dwóch kilogramów i w żadnym wypadku nie należy zabierać z sobą kompletnej drogerii, ażeby w podróży zatroszczyć się o swoje ciało.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
zakupy

Autor: Aaron Jacobs

Są sposoby na to, ażeby nawet bez dostępu do umywalni jak też tak zwanych „zwyczajnych warunków” czuć się dobrze oraz świeżo. Wytwórcy wychodzą naprzeciwko wymogom dzisiejszych wędrowców oraz odciążają ich ekwipunek. Stąd stworzono ręczniki szybkoschnące, jakie sprawdzają się za każdym razem jak też wszędzie. Taki ręcznik jest znacznie cieńszy aniżeli normalny oraz potrafi wchłonąć o wiele więcej wilgoci. Do tego bez trudu możesz go uprać – błyskawicznie odzyskuje świeżość, no i bardzo szybko wysycha. Szybkoschnące ręczniki sprzedawane są w przewiewnych woreczkach transportowych albo w saszetkach.https://zdrowie-dom.pl/ozonatory/64-ozonator-jonizator-zy-h103-powietrze-woda-zywnosc-6942990780309.html ozonatoryPo użyciu możesz ręcznik – http://www.bubucraft.pl włożyć do takiego woreczka i umieścić dla przykładu na zewnątrz ekwipunku.
Z doświadczenia wiem, że dobre i sprawdzone kosmetyki są nam pomocne w wielu rozmaitych sytuacjach, a w podróży spełniają istotną funkcję. W rzeczy samej nie musi to ważyć sporo. Jeżeli kochacie własne kosmetyki, możecie jest po prostu zminimalizować, przekładając lub przelewając do opakowań zastępczych. Takowe flakoniki, pudełeczka a także słoiczki są celowe, kiedy na przykład zabieramy kosmetyki na pokład samolotu. Mnóstwo kosmetyków możemy kupić również w miniaturowej edycji. Dotyczy to również płynów do soczewek kontaktowych jak też pasty do ząbków. To jednakże nie wszystko.

Można zakupić sobie mydło, szampon czy też środek do prania ręcznego w postaci cienkich listków. Nieodzowna w podróży będzie też szczotka do włosów, względnie grzebień oraz lustereczko.