Kompendium informacji o usuwaniu zmarszczek: zabiegi, ceny, efektywność

Starzenie się skóry jest pewne, jednak nic tak nie niepokoi jak pierwsze pokazujące się na twarzy zmarszczki. I choć ich powstania, podobnie jak upływającego czasu, nie możesz zatrzymać, to w dzisiejszych czasach dzięki nowatorskim metodom z zakresu medycyny estetycznej możemy zmniejszyć efekty starzenia się cery.


Przedstawiamy najbardziej popularne zabiegi usuwające zmarszczki oferowane w krajowych gabinetach medycyny estetycznej.
projekt
Wprowadził: Versa SPA


Jeżeli idzie o usuwanie zmarszczek Wrocław jest wiodącym miastem w tym obszarze.

Jeżeli szukasz interesujących informacji na opisywany temat, odwiedź spa toruń nas, a zapewne odnajdziesz ciekawe fakty.

Botoks – zabieg z użyciem toksyny hialuronowej jest bez wątpienia najbardziej popularną metodą walki z upływającym czasem jak też zmarszczkami mimicznymi (powstającymi w konsekwencji skurczu mięśni mimicznych) w dłoniach doktorów medycyny estetycznej, ale czy najodpowiedniejszą? Niewątpliwym walorem botoksu jest z pewnością fakt, że na zabieg możemy urwać się nawet w pauzie na lunch. W ledwo 15 minut specjalista dobierze oraz wstrzyknie nam stosowną dawkę botoksu (zależną od głębokości jak też ilości zmarszczek i kondycji cery). Efekt trzyma się 3-6 miesięcy, lecz po następnych kuracjach, efekty mogą się utrzymywać o wiele dłużej. Cena to plus minus 550 zł. Walka ze zmarszczkami jest także realna za pomocą nowoczesnych wypełniaczy. Pewnym z nich jest kwas hialuronowy, nie bez powodu określany mianem fontanną młodości.


ubranie
Wprowadził: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com


Jest on naturalnym komponentem występującym w tkankach organizmu, odpowiadającym za nawilżanie skóry. Na nieszczęście wraz z wiekiem liczba kwasu hialuronowego w organizmie drastycznie zmniejsza się, a skóra traci sprężystość oraz wiotczeje. Wstrzyknięcie do naszego ciała wypełniacza, którego cząstka jest w 99 proc.
jednakowa z naturalnym kwasem hialuronowym redukuje zmarszczki a także rewitalizuje cerę. Cena zabiegu to mniej więcej 1000 zł. Częstokroć wykonywanym zabiegiem jest też lipoliza iniekcyjna Wrocław.
18/12/17, 08:00:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.