Kompendium informacji o usuwaniu zmarszczek: zabiegi, ceny, efektywność

Starzenie się skóry jest pewne, jednak nic tak nie niepokoi jak pierwsze pokazujące się na twarzy zmarszczki. I choć ich powstania, podobnie jak upływającego czasu, nie możesz zatrzymać, to w dzisiejszych czasach dzięki nowatorskim metodom z zakresu medycyny estetycznej możemy zmniejszyć efekty starzenia się cery.


Przedstawiamy najbardziej popularne zabiegi usuwające zmarszczki oferowane w krajowych gabinetach medycyny estetycznej.


projekt
Wprowadził: Versa SPA


Jeżeli idzie o usuwanie zmarszczek Wrocław jest wiodącym miastem w tym obszarze. Botoks – zabieg z użyciem toksyny hialuronowej jest bez wątpienia najbardziej popularną metodą walki z upływającym czasem jak też zmarszczkami mimicznymi (powstającymi w konsekwencji skurczu mięśni mimicznych) w dłoniach doktorów medycyny estetycznej, ale czy najodpowiedniejszą? Niewątpliwym walorem botoksu jest z pewnością fakt, że na zabieg możemy urwać się nawet w pauzie na lunch. W ledwo 15 minut specjalista dobierze oraz wstrzyknie nam stosowną dawkę botoksu (zależną od głębokości jak też ilości zmarszczek i kondycji cery). Efekt trzyma się 3-6 miesięcy, lecz po następnych kuracjach, efekty mogą się utrzymywać o wiele dłużej. Cena to plus minus 550 zł. Walka ze zmarszczkami jest także realna za pomocą nowoczesnych wypełniaczy. Pewnym z nich jest kwas hialuronowy, nie bez powodu określany mianem fontanną młodości.


ubranie
Wprowadził: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com


Jest on naturalnym komponentem występującym w tkankach organizmu, odpowiadającym za nawilżanie skóry. Na nieszczęście wraz z wiekiem liczba kwasu hialuronowego w organizmie drastycznie zmniejsza się, a skóra traci sprężystość oraz wiotczeje. Wstrzyknięcie do naszego ciała wypełniacza, którego cząstka jest w 99 proc.


Zobacz również

Eksperci z dyscypliny stomatologii do jakich najlepiej będzie się wybrać

narzędzia dentysty
Wprowadził: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, jakie mają kłopoty z jamą ustną idealnie orientują się, że nie powinny sobie pozwolić na jakiekolwiek półśrodki oraz przy każdej okazji tylko udać się do tych dentystów, jacy faktycznie należą do sprawdzonych oraz którym można stuprocentowo zaufać.


jednakowa z naturalnym kwasem hialuronowym redukuje zmarszczki a także rewitalizuje cerę. Cena zabiegu to mniej więcej 1000 zł. Częstokroć wykonywanym zabiegiem jest też lipoliza iniekcyjna Wrocław.
17/12/05, 15:53:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.