Jakie zabiegi oferowane są w klinikach medycyny estetycznej?

przez | 5 listopada 2021
Medycyna estetyczna jest tą gałęzią medycyny, która modernizowana jest naprawdę błyskawicznie. W związku z tak szybkim rozwojem na okrągło wzrasta liczba zabiegów, które kliniki medycyny estetycznej posiadają do zaoferowania osobom potrzebującym.

Naprawdę szybko rozwijająca się medycyna estetyczna proponuje zainteresowanym mnóstwo zabiegów. W chwili obecnej w klinikach medycyny estetycznej praktykuje się nie tylko zmniejszanie widoczności zmarszczek, powiększa biusty i odsysa tłuszcz. Waginoplastyka, czyli operacja plastyczna pochwy to jeden z zabiegów naprawdę popularnych ostatnio w klinikach. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem wykonywanym u sporej grupy kobiet. Na tego typu operację bardzo często decydują się kobiety, u których w wyniku najpopularniejszego porodu doszło do rozciągnięcia lub pęknięcia krocza i pochwy. W efekcie tego rodzaju zmian znacząco obniżona zostaje jakość życia seksualnego kobiety, stąd ogromnie wiele z nich decyduje się na takiego rodzaju zabieg. Waginoplastyka jest takim z zabiegów, które jest w stanie zaoferować ginekologia estetyczna. Ginekologia estetyczna jest w tej chwili jedną ze specjalizacji najchętniej wybieranych przez lekarzy posiadających już specjalizację z ginekologii. Więcej na ten temat przeczytasz na tej witrynie

Lekarze w trakcie operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg waginoplastyki jest zabiegiem nieprawdopodobnie krótkim, jego wykonanie trawa około mniej więcej godzinę lekcyjną. W zależności od wskazań medycznych zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Prezentowany post, to nieprawdopodobnie interesujący materiał? Jeżeli również tak sądzisz, to kliknij na odmienny wątek, a nasza strona sprawdzi się tu ogromnie.

Dwa tygodnie przed zaplanowaną datą operacji pacjentki, które zostały do niej zgłoszone muszą przestać brać leki które rozrzedzają krew. Takim lekiem jest między innymi aspiryna. Jak po każdym inwazyjnym zabiegu, też po operacji pochwy pacjentki mogą czuć dolegliwości związane właśnie z efektem zabiegu. Jeśli są nieprawdopodobnie silne można je zlikwidować sięgając po dostępne w aptece bez recepty środki przeciwbólowe. Do zabiegów, które może przeprowadzić lekarz ginekologi estetycznej należy także zabieg labioplastyki. Jest to zabieg zrealizowany w obrębie mniejszych i większych warg sromowych. Zabieg labioplastyki jest zabiegiem znacznie bardziej długotrwałym, od wcześniej wymienionego. Zabiegów waginoplastyki oraz labioplastyki nie można przeprowadzić u kobiet spodziewających się dziecka, kobiety u których wykryto cukrzycę oraz u kobiet z nadciśnieniem tętniczym. Szczegóły znajdziesz na stronie .