Jakie towary można by kupić w chińskiej hurtowni i dlaczego są one tak atrakcyjne?

przez | 6 stycznia 2022
Markety, jakie proponują różnorodnego rodzaju produkty po bardzo atrakcyjnych cenach, często robią zakupy w specjalnych hurtowniach, które importują towar bezpośrednio z Chin.

W hurtowniach tego typu można znaleźć niemalże wszystko. Od biżuterii i kosmetyków na zabawkach finalizując. W tego typu marketach można by odnaleźć także produkty na przeróżne okazje, np. Walentynki lub Wielkanoc.
skóra - selfie

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Tak jak w każdej hurtowni, w tej również obowiązują minimalne ilości zamówienia. Są one zależne m.in. od ilości danego towaru w jego większym opakowaniu, przykładowo 50 czy też 100 sztuk. W zależności od typu produktu jego cena może wynosić od około złotówki do około dwudziestu zł. Dla przykładu kamizelka odblaskowa jest sprzedawana w cenie około 4 złote, jednak obowiązuje minimalna ilość zamówienia wnosząca 50 sztuk. Innym typem produktu przydatnego dla dowolnego kierowcy, jest klucz do przykręcania kół, który kosztuje około dwadzieścia złotych. Jeżeli szukamy przedmiotów dla kobiet, moglibyśmy znaleźć w tego typu hurtowni choćby błyszczyk do ust albo zmywacz do paznokci. Jeżeli pragniemy zakupić pewien mebelek do pokoiku dzieciaka, w miejscu takim jak hurtownia chińska możemy zakupić niezwykle tani stoliczek. Jest on sprzedawany w różnych kolorach i kosztuje ok. 12 złotych.
lek

Źródło: Jagna.pl
Tego typu hurtownia może funkcjonować w internecie, zatem można w taki sposób zaoszczędzić na kosztach dojazdu do magazynu. Naturalnie dla stałych odbiorców przewidziane są różnorodnego rodzaju zniżki.

Czy ekscytuje Cię podobna kwestia? Jeśli tak, to kliknij ten odsyłacz i zdobądź pomocne info także na podobnej stronie!

Zazwyczaj także organizowane są promocje, podczas jakich można zakupić wybrane produkty za jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

Patrząc od strony klientów, bardzo istotne są terminowe dostawy wybranych produktów. Czas wysyłki tego typu zakupów wynosi zaledwie 24 godziny, od chwili złożenia konkretnego zamówienia.