Jakie medykamenty zakupione w aptece można stosować w ciąży?

Ciąża to bez wątpliwości wyjątkowy okres w życiu praktycznie każdej kobiety. Zwykle jest to bez wątpliwości piękny czas, kiedy czekamy na nasze ukochane, nienarodzone wciąż dziecko, jednakże z drugiej strony zazwyczaj okres ciąży wiąże się z wszelkiego rodzaju obostrzeniami lub zakazami, których należy przestrzegać jeśli nie chce się zrobić krzywdy swemu nienarodzonemu dziecku.


Każda z nas niewątpliwie wie znakomicie, iż w ciąży nie może spożywać alkoholu, zażywać narkotyków czy palić nikotyny, jednakże co z wszelkiego rodzaju lekami? Czy na przykład Zaax w ciąży jest zupełnie bezpieczny? Teraz bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich.


pacjenci
Wprowadził: Jordi Hernandez
Źródło: http://www.flickr.com


Jak uzupełniać braki witamin?


Jeśli w ciąży brakuje Ci pewnych witamin, oczywiście musisz szybko te braki uzupełniać.

Spodobał Ci się przeczytany artykuł? Jeżeli tak, to z pewnością przypadnie Ci do gustu także bieżący wpis (https://www.boskabijoux.pl/kategoria-produktu/dla-niego/), który opracowaliśmy w linku poniżej.

Twój ginekolog prowadzący powinien zapisać Ci odpowiednie suplementy po wykonaniu odpowiednich badań, jednak jeżeli chcesz zacząć suplementować witaminy już teraz, a jeszcze nie masz umówionej wizyty, wtedy zdecydowanie dobra dla Ciebie będzie dla przykładu Glukozamina 500 Plus. Medykament ten uzupełnia między innymi niedobory witaminy C oraz wzmacnia kości, co z pewnością jest niezwykle potrzebne w ciąży.


Co robić kiedy boli?


Niestety wszystkie specyfiki zawierające w swoim składzie paracetamol na razie musisz odłożyć na bok. Jeżeli cierpisz na bóle stawów czy mięśni, możesz je łagodzić doraźnie, stosując na przykład maść Ethericum na bolące miejsca.


Zobacz również

Skuteczne metody kurowania chorób skórnych i chorób grzybicznych

Klientki
Wprowadził: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie higiena osobista jest elementem funkcjonowania, jaki towarzyszy nam na co dzień i przykładamy do niego pokaźną uwagę. Nie sposób ukryć, że uczestniczenie w życiu obywatelskim wymaga od nas słusznej troski o higienę osobistą i korzystania z środków czystości.


Zwykle z bólem musisz zwyczajnie sobie poradzić - doktorzy zazwyczaj niechętnie dają swoim pacjentkom jakiekolwiek leki przeciwbólowe - jednak niewątpliwie warto nieco pocierpieć dla swojego wymarzonego dziecka.
19/10/18, 07:19:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.