Jakie mamy wyjście kiedy nie można zajść w ciążę? Jak mogą wyglądać przyczyny takiej niepłodności?

Powody niepłodności mogą być najróżniejsze. Czasem mamy do czynienia z czasową niemożnością zajścia w ciąże, która mija po pewnym czasie. Jednak jest też tak, że problemy te nie mijają i trzeba przedsięwziąć inne sposoby działania, jakie spowodują, iż można mieć nadzieję na posiadanie wymarzonego potomstwa.


Czasami zdarza się, że to jedna ze stron nie może posiadać potomstwa.
substancje
Wprowadził: EVERSUN


W przypadku panów oraz pań te kłopoty mogą przedstawiać się różnie. Gdy chodzi o panów czasem problemem okazuje się słabe nasienie, czyli plemniki, jakie nie mogą zapłodnić jajowej komórki. Tutaj rozwiązaniem może okazać się bank spermy, gdzie jest materiał genetyczny różnych dawców. Jest on przebadany, a przede wszystkim spełnia wszystkie wymogi, które pozwolą na zawiązanie się nowego życia. Zapłodnienie dokonywane jest za pomocą in vitro, to znaczy odbywa się poza ustrojem organizmu, a dopiero później taką komórkę zagnieżdża się w organizmie kobiety.


Marsza Różowej Wstążki
Wprowadził: Media Forum
Źródło: Media Forum


dawca komórek jajowych
Wprowadził: Bird&Co
Źródło: Bird&Co


Kolejnym z przypadków jest sytuacja, kiedy to kobieta nie jest w stanie począć. Czasem przyczyną może być brak koniecznych do zapłodnienia jajowych komórek, które sprawiają, że cały proces nie zajdzie prawidłowo. Wtedy rozwiązaniem może być dawca komórek jajowych, a raczej dawczyni, z jakiej komórek można skorzystać. Dawczynią taką może zostać każda z kobiet, jaka jest w wieku pomiędzy 18, a 34 lata. Jednak powinna być zdrowa.
Proces pobrania takich komórek składa się z parę etapów i może trwać około miesiąca. Dzięki takiemu dawstwu można sprawić, iż kobiety, które w sposób naturalny nie mogłyby spodziewać się potomstwo, będą mogły cieszyć się własnym dzieckiem.
18/01/17, 13:27:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.