Jakich leczniczych produktów stosować, żeby łagodzić ból lub zmniejszyć pamiątki po bliznach?

W danym czasie na farmaceutycznym rynku jest mnóstwo leków oraz najróżniejszych suplementów diety. Niewątpliwie każde mają inne działanie. Ale z pewnością zostały stworzone, aby dać wytchnienie podczas bólu albo świetnie odżywić zmęczony organizm.


Lekarstwa
Wprowadził: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym produktem medycznym do leczenie blizn jest Dermatix. Stosuje się go na blizny tuż po zakończeniu gojenia się rany tylko gdy skóra jest nieuszkodzona i zapobiega nieprawidłowemu bliznowaceniu w postaci przerostowej blizny. Dermatix używany jest do gojenia blizn powstałych w wyniku gojenia ran pooperacyjnych, pooparzeniowych albo pourazowych, o czym tutaj poczytamy - http://www.swiatleku.pl/kosmetyki/pielegnacja-skory/kremy-na-blizny/dermatix-imp-row-. Zdecydowanie się stosuje go zewnętrznie. Dobrze jest jednakże pamiętać, że ten produkt medyczny nie może być używany na skórę uszkodzoną. Należy też zachować ostrożność stosując specyfik ten wokół powiek. Należy zachować odpowiedni odstęp, ażeby uniknąć kontaktu z oczami.

Na leczoną bliznę nakłada się warstwę cienką żelu co najmniej 2 razy dziennie. Przed nałożeniem żelu skóra winna być dokładnie umyta oraz wysuszona. Zaleca się odczekać 4-5 minut od mycia skóry wodą. Po nałożeniu żelu również trzeba odczekać chwilę, ażeby preparat został wchłonięty przez skórę. W przeciwnym razie może delikatnie zbrudzić odzież ewentualnie łóżko. Co ważne, na wyschniętą warstwę żelu da się stosować rozmaite kosmetyki. Dermatix da się także smarować blizny u małych pociech. Poleca się go stosować co najmniej dwa miesiące, chociaż niewątpliwie dłuższy czas stosowania wyraźnie polepsza efekty leczenia. Innym produktem medycznym wartym uwagi jest Urydynox - dowiedz się więcej tutaj. Zasadniczym składnikiem preparatu jest czynnik odżywczy, który dostarczany jest do nerwów uszkodzonych tak aby ich struktury zostały odbudowane.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.