Jaki krem pod oczy skutecznie ogranicza pod nimi cienie oraz zmarszczki na twarzy?

przez | 11 marca 2022
Skóra pod oczyma jest bardzo wrażliwa i może wymagać specjalnej pielęgnacji. Jeżeli zobaczyłaś w swoim przypadku dziwne cienie pod nimi, być może to znak, żebyś zaczęła używać jakikolwiek krem?
Najlepszy krem pod oczy delikatnie pielęgnuje i wzmacnia komórki wierzchniej warstwy skóry i bardzo je zwilża.

Skóra pod oczyma po użyciu takiego kremu staje się jaśniejsza i ujędrniona, a cienie pod oczyma zauważalnie zmaleją, z kolei zmarszczki staną się mniej widoczne. O skórę pod oczami trzeba wyjątkowo dbać, należy zdecydować się na środek, który ma skoncentrowaną recepturę, składniki silnie nawilżające i odmładzające. Nie wystarczy jedynie zakupić dobry krem, trzeba go jeszcze cyklicznie używać, szczególnie pielęgnować skórę oraz obserwować jej kondycję.
firma

Autor: Salon Urody Pasja
Główną zasadą jest to, że krem pod oczy dobieramy nie do wieku, a do potrzeb własnej cery. To bardzo istotne, gdyż każda pani mogłaby mieć w tym względzie różne potrzeby. Istotne jest także poprawne nakładanie tego typu preparatu. Niewłaściwie nałożony krem nie ma szans stosownie zadziałać. Ponadto możemy uzyskać rezultat podrażnień okolic oczu i ich opuchnięcia. Wielokrotnie zdarza się też, że nieprawidłowo nałożony krem skutkuje łzawieniem i pieczeniem oczu. Krem pod oczy w każdym wypadku należy nakładać od strony zewnętrznej do wewnętrznej w miejscu oczodołu. Nakładamy go miejscowo. Nie potrzeba go nakładać tuż pod oczami, gdyż powiększa to niebezpieczeństwo podrażnień.

Podobnie na górze oka – krem nakładamy zaraz pod brwiami, a nie na powiekach. Tego typu kremu nie należałoby wcierać w cerę, wystarczy go łagodnie wklepać opuszkami palców. Należy wyłącznie pamiętać, żeby tego typu zabieg powtarzać każdego dnia.