Jak zachować zdrowie i krasę na długie lata?

Olej kokosowy jest to wysokiej jakości specyfik tłoczony na zimno. Dzięki całej gamie przeznaczeń, uważany jest za najzdrowszy jak też w najwyższym stopniu wielozadaniowy olej na globie.
apteka samoobsługowa
Wprowadził: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com


Niezrównany, tak w kuchni, jak również w powszedniej pielęgnacji.


Olej kokosowy zimnotłoczony możesz użytkować w rozmaitych formach. Jest doskonałym uzupełnieniem do sałatki oraz zdrowym substytutem margaryny. Dzięki dużej trwałości na dużą temperaturę, świetnie sprawdza się przy smażeniu, przydając potrawom lekki, kokosowy smaczek. Jest głównym elementem zdrowej diety - bańki chińskie. Prócz wielu przeznaczeń spożywczych, olej kokosowy zimnotłoczony to niezrównany produkt pielęgnacyjny. Sprawdza się jako krem, nawilża nie wywołując przy tym żadnych podrażnień, nawet w razie ogromnie delikatnej skóry. Co więcej mieści naturalny słoneczny filtr. Warto tu napomknąć, że większość klasycznych kremów z filtrem jest trująca dla naszej skóry oraz stanowi większe zagrożenie nowotworem, niż słońce, przed którym broni. Olej pozostawia cerę gładką oraz nawilżoną. Dzięki własnościom antyseptycznym, przeciwbakteryjnym i łagodzącym, pomaga w walce z trądzikiem a także innym kłopotami skórnymi. Naniesiony na włosy dogłębnie je odżywia. Sprawia, iż są połyskujące a także mocne, do tego regenerując zniszczone końce -


Natomiast bańki chińskie to skuteczny sposób na pozbycie się dla przykładu cellulitu.
masaż bańką chińską, stosujący strategię próżniowego zasysania skóry jak też znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie minimalizując nie wyłącznie skórkę pomarańczową, lecz też rozstępy.
18/07/11, 17:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.