Jak zaaranżować imprezę mikołajkową w przedszkolu?

przez | 16 grudnia 2021
Mikołajki to dla maluchów jeden z najistotniejszych dni w roku. Wizyta staruszka z brodą to stały fragment w przedszkolu i szkole podstawowej. Coraz nagminniej spotkania mikołajkowe organizują dla własnych pracowników jak też ich dzieci prywatne przedsiębiorstwa, troszcząc się w ów sposób o dobrą atmosferę w firmie.

Warto pamiętać o kilku fundamentalnych rzeczach, jakich nie możemy pominąć w trakcie planowania takiej imprezy.
Duża, przestronna sala to podstawa świetnej zabawy. Ważne aby lokal znajdował się w przystępnym położeniu dla większości uczestników zabawy. Jeżeli impreza mikołajkowa odbywa się w siedzibie przedszkola trzeba w taki sposób przemeblować salę by wystarczyło nam miejsca- impreza mikołajkowa. Paczki powinny być urozmaicone zależnie od wieku dzieci, zaś ich skład raczej jednakowa dla każdej grupy wiekowej. Paczka mikołajkowa zawiera na ogół słodycze w postaci czekoladowego mikołaja, pierniczków, batonika, draży, tabliczki czekolady. Jeżeli posiadamy dojście do świeżych owoców, należałoby je również dodać do świątecznej paczki. Ciekawym pomysłem na upominki dla maluchów są zabawki, które mają atut edukacyjny. Nadzwyczaj modne są ekologiczne drewniane zabawki. Przygotowanie paczek mikołajkowych najlepiej polecić zewnętrznej firmie, która przygotuje zestawy zależnie od naszego budżetu i dostarczy prezenty pod wskazany adres.
Lotnisko

Autor: Atomic Taco
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest sekretem, że udana zabawa dla maluchów to materia należytego programu i szczególnie osób prowadzących.

Na rynku znajdziecie co niemiara firm aranżujących mikołajki w przedszkolu oraz inne imprezy dla maluchów w najróżniejszych cenach- mikołajki w przedszkolu. Wyselekcjonujcie atrakcje dla różnych grup wiekowych, warsztaty świąteczne, zakątki do zabawy dla najmłodszych.