Jak wybrać odpowiednie dekoracje kościoła?

Kościół to kluczowe miejsce podczas ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną oraz żyć w miłości po kres swojego życia. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę efektowne dekoracje kościoła, by nadać wszystkiemu nadzwyczajnego klimatu. W jaki sposób w związku z powyższym dobrać najlepsze ozdoby?
dekoracje kościoła
Wprowadził: Ronald Preuß
Źródło: http://www.flickr.com
Nadrzędnym zadaniem jest dopasowanie dekoracji do charakteru świątyni. Inaczej przystroimy mały, urokliwy kościołek, inaczej z kolei majestatyczny budynek, który oczarowuje samym ogromem przestrzeni. Dawne kościoły domagają się bardziej standardowych dekoracji, a w zbudowanych we współczesnym stylu świątyniach można sobie pozwolić na więcej rozwiązań i zdecydowanie bardziej odważne formy - www.happenings.pl/7-dekoracja-kosciola.

Nie zapominajmy, by dopasować się do kolorystyki uzgodnionej w przewodnim motywie wesela. Szczególną uwagę musimy zwrócić na nawę główną, gdyż tą drogą idą młodzi, by powiedzieć sobie słowa przysięgi. Dobrze też ozdobić krzesła, na jakich siedzą narzeczeni oraz ławki dla gości. Sprawdzą się małe bukieciki, kokardy oraz lampiony, których blask rewelacyjnie oświetli wnętrze. Jeżeli tego samego dnia bierze ślub wiele par, najlepiej jest razem omówić dekoracje, co zdecydowanie pomniejszy koszty. Inaczej zmarnujemy sporo czasu, ponieważ pomiędzy ślubami może nie być zbyt dużej przerwy, zaś zdjęcie dekoracji i
happenings.pl/7-dekoracja-kosciola
Wprowadził: E. i M. Barteczko i 5Events
Źródło: abcslubu.pl
umocowanie nowych będzie pracochłonne.


Zobacz również

Ręcznie wykonane przedmioty są w cenie. Co warto kupić u twórców ręcznie wykonanych rzeczy?

ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com
Obecnie ręczne wykonywanie przedmiotów jest bardzo rozpowszechnione, a wszyscy twórcy własnoręcznie wytwarzanej biżuterii, kartek, zaproszeń albo dekoracji, w całkiem dobrym położeniu. Malarze obrazów czy grafik i autorzy innego rękodzieła bardzo często prowadzą blogi, strony internetowe i profile na popularnych portalach, na których chwalą się własnymi dziełami.Blogi czy profile to bardzo dobra wizytówka dla tego typu osób, którzy - jako osoby początkujące – przeznaczają zarobione pieniądze raczej na tworzywa i media, niż na własną promocję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.