Jak zaplanować domową siłownię? O jakiego typu przyrządach na pewno musimy pamiętać? Jakie z nich są najbardziej istotne?

Wiele osób ma w planach, ażeby zagospodarować wolne pomieszczenie i zrobić w tego rodzaju miejscu domową siłownię. Jaki jednak sprzęt najkorzystniej zakupić, ażeby można było efektywnie ćwiczyć, a jednocześnie nie stracić zbyt wielu pieniędzy?

sprzęt do siłowni
Wprowadził: donhall16
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim praktyczne oraz przydatne są atlasy do ćwiczeń (http://topslim.pl/pol_m_SPRZET-SILOWY_Atlasy-do-cwiczen-159.html), bo gwarantują one możliwość wytrenowania wszystkich partii ciała. Istnieje bardzo dużo różnorodnych zestawów, które oferują różne ćwiczenia. Ceny wahają się od kilkuset do kilkudziesięciu tyś. złotych, a jest to zależne oczywiście od stopnia skomplikowania oraz jakości wykonania. Miejmy na uwadze jednak, iż atlasy domowe posiadają swoje ograniczenia, nie oferują więc możliwości trenowania z większymi obciążeniami, gdyż konstrukcja tego rodzaju ma stopień swojej stabilności.

Zobacz również

W jaki sposób przywrócić swoje ciało do kompletnej sprawności?

Czas na rower
Wprowadził: Media Forum
Źródło: Media Forum
W trakcie naszego życia ciało niejednokrotnie jest wystawione na działanie licznych elementów mających niezmiernie negatywny wpływ na jego funkcjonowanie. W praktyce w większości wypadków przejawia się to licznymi dolegliwościami oraz wielokrotnie pogłębiającym się bólem mimo wykorzystywania różnorodnych środków medycznych.


Dlatego dla wielu tego typu sprzęt do siłowni bardziej korzystnie nabyć na samym końcu, zaś bardziej funkcjonalny i bardziej korzystny cenowo będzie zakup sprzętu w osobnych częściach - zobacz: www.topslim.pl/. Dla mężczyzn bardzo najlepszym wyborem są takie przyrządy do ćwiczeń, jak zestaw i ławka ze stojakiem. To niezwykle efektywny i ekonomiczny wybór. Najbardziej istotne, aby ławeczka oraz stojaki były osobno. To sprawia, że dysponować można stojakami, jakie idealnie sprawdzają się przy przysiadach ze sztangą. Do tego wykorzystać je można jak trenujemy wyciskanie na klatkę piersiową i barki. Niewątpliwie niezbędna jest sztanga, dzięki jakiej jesteśmy w stanie robić sporo ćwiczeń, takiego rodzaju jak wykroki, wyciskania i uginania. Jak mamy plany nabyć sztangę do wyciskań to pamiętajmy o właściwej długości gryfu. Sprawdź asortyment: http://topslim.pl/pol_m_SPRZET-SILOWY_Obciazenia-do-sztangi-277.html.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.