W jaki sposób zamówić oryginalne zaproszenia ślubne?

Dzień ślubu to dla wielu par najważniejszy dzień w życiu. Starannie planują one ceremonię zaślubin, poszukują wymyślnych strojów. A po ślubie zazwyczaj robi się huczne wesele, na którym również należy zaplanować każdy, nawet najmniejszy szczegół. Takimi drobiazgami są zaproszenia dla gości oraz winietki ślubne.
uroczystość
Wprowadził: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl
Jest bardzo dużo gotowych wzorów zaproszeń. Możemy kupić je je w salonie ślubnym, zapełniamy imionami i nazwiskami gości, i gotowe. Co prawda są jeszcze osoby lubiące trochę bardziej trudnych rozwiązań. Jedno z najciekawszych zaproszeń ślubnych, które otrzymałam, urzekło mnie przede wszystkim swoją prostotą. Młoda para zrobiła je z mocniejszego kartonowego papieru. Na pierwszej stronie było zdjęcie z zakochanymi. Po otworzeniu widzieliśmy odręcznie kaligrafowany tekst zaproszenia. Kolejnym, równie oryginalnym zaproszeniem było także wykonane z grubszego złotego papieru, z kilkoma źdźbłami suszonej trawy i płatkami róż.

Wejdź w link i przeloguj się na stronę autora (http://www.dubaideluxe.pl/wycieczka/rejs-dhowem-z-kolacja,71?ref=58). Tam wyszukasz dużo szczegółowych wiadomości na opracowany tutaj ciekawy temat.

Tekst w tym przypadku nie był już pisany odręcznie, a drukowany na zwyczajnej atramentowej drukarce. Ale to zaproszenie także zachowałam na pamiątkę. Kolejnym coraz częstszym zwyczajem jest sadzanie gości przy stołach. Unikamy w ten sposób siadania obok siebie skłóconych członków rodziny, czy nie lubiących się ciotek. Zaproszonych gości tym samym posadzimy tak, że będą idealnie czuć się w swoim towarzystwie i wesoło bawić. Imiona i nazwiska gości napiszemy na winietkach (jak zrobić winietki), które ustawiamy przy kolejnych szklankach.

Przechodząc do meritum sprawy - ta proponowana strona www (https://durszlak.pl/przepisy-kulinarne/chleb-na-drozdzach) prezentuje trochę inny punkt widzenia na tę kwestię, niż to zostało przedstawione w artykule, który teraz przeglądasz.

Propozycje winietek można znaleźć na . Do wykonania najłatwiejszych winietek potrzebujemy ozdobny papier i długopis.


Zobacz również

Sztućce z legendą w tle

Una - sztućce
Wprowadził: Stelton
Źródło: www.smakprostoty.pl
Okazuje się, że Polacy mają bardzo niewielkie, żeby nie powiedzieć, co przykre, żadne, pojęcie na temat legendarnych sztućców, które czci i kultywuje cały świat. Istnieją takie sztućce, które można znaleźć w gablotach słynnych Muzeów Sztuki Współczesnej. Można je też sobie sprawić, by delektować się obiadem, kolacją, czy wytwornie podaną kawą w towarzystwie stalowych legend designu. Mowa tu o słynnych sztućcach duńskiej marki Stelton i ich genialnym, równie znanym projektancie, Thiasie Eckhoffie.
19/02/25, 07:20:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.