Jak racjonalnie korzystać z zabiegu farbowania włosów, żeby zanadto nie niszczyć ich struktury

Koloryzacja włosów to dość popularny zabieg fryzjerski. Ze wspomnianej usługi, proponowanej zresztą przez wszystkie zakłady fryzjerskie, często korzystają zarówno osiemnastolatki, jak i kobiety po czterdziestce, jak również seniorki. Rzecz w tym, aby w czasie zabiegów koloryzacji nie zniszczyć włosów.


biokap farby
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Ogromna dostępność farb, jak również ich w miarę przystępne ceny sprawiają, że kobiety dosyć często farbują włosy. Robiąc zakupy w hipermarkecie warto skoncentrować wzrok tylko na środkach wysokiej jakości, które niezwykle cenią inne użytkowniczki - Apteka (zobacz wszawica) Chojna. Dla przykładu doskonałą opinią cieszy się marka Biokap farby te według klientek nie niszczą włosów, ale znacząco poprawiają ich kondycję. Podczas zabiegu farbowania trzeba jednak bezwzględnie przestrzegać wytycznych zamieszczonych na ulotce w środku pudełeczka.


biokap farby
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: AWBUD Wyroby Betonowe
biokap farby
Wprowadził: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet kiedy czterdziestolatka używa preparatów tak znanych wytwórców, jak Londa albo Biokap farby te są skądinąd bardzo skuteczne, to jednakże mimo wszystko warto przestrzegać kilku podstawowych zasad. A mianowicie, systematyczne używanie najlepszych odżywek, balsamów i szamponów pomoże chronić intensywność koloru. Warto także pamiętać, aby koloryzacji nie połączyć z innymi zabiegami, np. chemiczną ondulacją. Można też wybrać hennę, chociaż ona póki co cieszy się zainteresowaniem nielicznego grona przedstawicielek płci pięknej - iwostin sensitia krem.


Nie wszystkie dwudziestolatki koloryzują włosy samodzielnie, bowiem wolą, żeby ten zabieg przeprowadziła kompetentna fryzjerka. Podczas wizyty w zakładzie fryzjerskim warto również pomyśleć o pasemkach - wtedy włosów nie ma potrzeby za często koloryzować, a przy tym znika problem odrostów.
20/01/01, 07:57:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.