Jak odpowiednio się przygotować do uroczystości ślubnej, o czym pamiętać przy wybieraniu dekoracji

Każdy ślub to dużo rzeczy do załatwienia, niekiedy rozłożonych nawet na dwa lata. Podstawą jest rzecz jasna znalezienie jakiejś sali - i w praktyce od tego będzie zależał termin uroczystości. Sala musi być odpowiednio duża, tak aby mogli się w niej zmieścić wszyscy pozapraszani goście, warto także sprawdzić, jaka będzie tam obsługa i posiłki, które również mają bardzo duże znaczenie podczas zabawy.
idź na stronę
Wprowadził: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepsze weselne sale rezerwuje się nawet z kilkunastomiesięcznym wyprzedzeniem, więc czasu na załatwienie pozostałych rzeczy jest całkiem sporo. A do znalezienia będzie dodatkowo fotograf i orkiestra, bez dobrej muzyki przecież nie ma dobrej zabawy, a jakaś pamiątka po ślubie również się przyda. Tu również na terminy w niejednym przypadku trzeba długo czekać, tak więc widać, że sam początek planowania ślubu to niemało kombinowania i ustalania. A to zaledwie początek długiej drogi, bo im będzie bliżej tego wspaniałego dnia, tym więcej rzeczy jest do załatwienia, i tak będzie aż do dnia ślubu.

O ile orkiestrę i salę należy rezerwować znacznie wcześniej, z powodu wolnych terminów, to pozostałymi spokojnie można się zająć w wolnym czasie. Oczywiście nie można wszystkiego zostawiać na koniec, bo może być wtedy bardzo nerwowo, jeśli się wszystko zaplanuje w odpowiedni sposób, to wesele powinno się udać. W każdym razie przed dniem ślubu do zorganizowania będą liczne dodatki weselne, trzeba będzie także zakupić albo wypożyczyć wiele drobiazgów, dzięki którym ten dzień
wesele
Wprowadził: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
rzeczywiście będzie wyjątkowy - porównaj dodatki na wesele.


Zobacz również

Ręcznie wykonane przedmioty są w cenie. Co warto kupić u twórców ręcznie wykonanych rzeczy?

ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com
Obecnie ręczne wykonywanie przedmiotów jest bardzo rozpowszechnione, a wszyscy twórcy własnoręcznie wytwarzanej biżuterii, kartek, zaproszeń albo dekoracji, w całkiem dobrym położeniu. Malarze obrazów czy grafik i autorzy innego rękodzieła bardzo często prowadzą blogi, strony internetowe i profile na popularnych portalach, na których chwalą się własnymi dziełami.Blogi czy profile to bardzo dobra wizytówka dla tego typu osób, którzy - jako osoby początkujące – przeznaczają zarobione pieniądze raczej na tworzywa i media, niż na własną promocję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.