W jaki sposób dobrze przygotować się do swojego ślubu, o czym pamiętać przy wyborze dekoracji

Każde wesele to dużo rzeczy do załatwienia, niekiedy rozłożonych nawet na kilkanaście miesięcy. Podstawą jest oczywiście zarezerwowanie jakiejś sali - i w praktyce od tego będzie zależał termin ślubu. Sala powinna mieć odpowiednią pojemność, tak żeby mogli się w niej zmieścić wszyscy pozapraszani goście, należy także dowiedzieć się, jaka tam będzie obsługa i jedzenie, które także ma bardzo duże znaczenie w czasie zabawy.
Najlepsze weselne sale rezerwuje się nawet z dwuletnim wyprzedzeniem, więc czasu na załatwienie reszty formalności jest całkiem sporo. A do znalezienia będzie dodatkowo orkiestra i fotograf, bez dobrej muzyki przecież nie ma dobrej zabawy, a coś na pamiątkę po ślubie także może się przydać. Tu podobnie na terminy w niejednym przypadku długo trzeba będzie (sklep kosmetyczny - czytaj dalej) czekać, widać więc, że samo zaczęcie planowania wesela to sporo kombinowania i ustalania. A to dopiero początek drogi, bo im będzie (http://www.rajsoczewek.pl/soczewki/soczewki-dwutygodniowe) bliżej tego wyjątkowego dnia, tym więcej spraw jest do wyjaśnienia, i tak będzie aż do dnia ślubu.

Zobacz również

Ręcznie wykonane przedmioty są w cenie. Co warto kupić u twórców ręcznie wykonanych rzeczy?

ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com
Obecnie ręczne wykonywanie przedmiotów jest bardzo rozpowszechnione, a wszyscy twórcy własnoręcznie wytwarzanej biżuterii, kartek, zaproszeń albo dekoracji, w całkiem dobrym położeniu. Malarze obrazów czy grafik i autorzy innego rękodzieła bardzo często prowadzą blogi, strony internetowe i profile na popularnych portalach, na których chwalą się własnymi dziełami.Blogi czy profile to bardzo dobra wizytówka dla tego typu osób, którzy - jako osoby początkujące – przeznaczają zarobione pieniądze raczej na tworzywa i media, niż na własną promocję.


O ile orkiestrę i salę należy rezerwować dużo wcześniej, z powodu wolnych terminów, to resztą spokojnie zająć się będzie można w wolnym czasie. Rzecz jasna nie powinno się wszystkiego pozostawiać na koniec, bo może być wtedy dość nerwowo, jeżeli się wszystko dobrze rozplanuje, to wesele powinno się udać. W każdym razie przed ślubem do zorganizowania będą jakieś dodatki weselne, trzeba będzie też zakupić albo wypożyczyć mnóstwo drobiazgów, dzięki jakim ten dzień
wesele
Wprowadził: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
będzie naprawdę wyjątkowy.


Duże znaczenie mają wszelakie dekoracje - a do udekorowania będzie kościół, weselna sala oraz auto, jakim narzeczeni udadzą się do ślubu. Do kościoła wybiera się przede wszystkim kwiatki, to właśnie one tworzą niepowtarzalny klimat podczas mszy. Z kolei weselna sala to głównie ogromna ilość balonów - doskonale one przystrajają, a poza tym w którymś momencie mogą też być doskonałą zabawą. Warto również zadbać o dekoracje samochodu, tu świetnie sprawdzają się różne kwiaty na przyssawkach, ślubne tablice rejestracyjne i pozostałe ozdoby na samochód.
18/04/06, 19:10:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.