Jak odpowiednio przygotować się na wizytę w gabinecie kosmetycznym oraz gdzie szukać dobrego gabinetu kosmetycznego?

Wybierając się na spotkanie w salonie kosmetycznym mnóstwo kobiet i mężczyzn zastanawia się, czy trzeba się jakoś na takie spotkanie przyszykować.

makijaż
Wprowadził: Laura D'Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
W większości salonów kosmetycznych, które świadczą usługi na wysokim poziomie, takie specjalne przyszykowania do wizyty nie są konieczne. Kosmetyczka zajmuje się klientem całościowo, dlatego można przybyć na zabieg nawet prosto z pracy. Pytanie tylko, gdzie? Dobrze jest udać się do rekomendowanego przez bliskie osoby gabinetu kosmetycznego. W przypadku braku takich rekomendacji dobrze jest wspomóc się internetem. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę: usługi kosmetyczne Wrocław, aby otrzymać olbrzymią listę profesjonalnych kosmetyczek w podanej lokalizacji - polecamy prestiz.eu/. Na zabieg wolno przybyć w pełnym makijażu, ale w przypadku zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało przeciwwskazaniem mogą być zadrapania, otwarte i gojące się rany. Tak więc, jeśli przed zabiegiem pojawią się zadrapania, należy zadzwonić do gabinetu kosmetycznego, żeby przełożyć wizytę. W czasie pierwszej wizyty doświadczona kosmetyczka powinna przeprowadzić z klientką wywiad dotyczący dotychczasowej pielęgnacji oraz ewentualnych problemów powiązanych z cerą, skórą, włosami. Warto być przygotowanym do podania nazw zażywanych leków, stosowanych kosmetyków oraz wykonanych wcześniej zabiegów kosmetycznych. Z pewnością zostaną zadane pytania o choroby, alergie i ewentualnie o ciążę. Informacje te pozwolą odpowiednio przygotować się kosmetyczce do wykonania zabiegu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom klientki. W przypadku zdecydowania się na całą serię zabiegów pielęgnacyjnych (http://prestiz.eu/zabiegi/dlonie-i-stopy/dlonie/manicure-hybrydowy/) kosmetyczka może zasugerować zrobienie zdjęcia, które po kolejnych spotkaniach pozwoli porównać rezultat serii zabiegów. Takie zdjęcia nie mogą być nigdzie pokazywane, mają służyć jedynie do ocenienia rezultatów przed oraz po zabiegach.


Zobacz również

Zabiegi, dzięki którym istnieje możliwość poczuć się pięknie i młodziej na terenie Wrocławia

medycyna estetyczna
Wprowadził: Fotolia
Źródło: Fotolia
Zapobieganie postarzaniu się skóry jest wiodącym obszarem działania medycyny estetycznej, na fundamencie jakiego możnapostarać się o to, aby codziennie prezentować się wzorcowo. Od kilku lat obszar taki rozszerza się sukcesywnie, w takim samym stopniu w kraju, jak i za granicą. Dlatego też nie dziwi kogokolwiek, iż coraz częściej na działania niechirurgiczne z tego działu zdecydują się tak samo przedstawicielki płci pięknej, jak i panowie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.