Gest, który cieszy – kup prezent dla dziadków?

przez | 9 lipca 2021
Prezent, choćby rzecz mała i doraźna, ucieszy niejednego człowieka. Także wtedy, kiedy chodzi o mężczyzn. Najbardziej cieszą nas prezenty od ukochanych kobiet, w których czujemy nie tyle przesłanie i pamięć samego podarunku co przesłanie pełne uczuć i intencji. Jakie prezenty lubią dostawać dorastający chłopcy, mężczyźni w sile wieku i dziadkowie?

Przez kilkadziesiąt lat męska wizja idealnego prezentu może zmienić się kilka razy. Wystarczy „podchwycenie” pasji – bez znaczenia na jakim etapie życia, by nie móc się od niej uwolnić. Jeśli, załóżmy, ukochany tato, zaczął biegać – nic nie sprawi mu większej radości jak akcesoria biegowe, koszulka termoaktywna czy odżywki energetyczne. Prezenty dla taty – dziennikarza? Nowoczesny dyktafon, kabura na kamerę czy koszula. Takim prezentem nie pogardzi najlepszy redaktor.

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

Prezenty dla ojca nie muszą przy tym odzwierciedlać pasji, hobby, które namiętnie uprawia w czasie wolnym od pracy.

Jeżeli zainteresowały Cię materiały prezentowane na niniejszej stronie, to na pewno ta witryna (https://bubucraft.pl/prezent-na-dzien-matki-i-ojca) również będzie dla Ciebie godna uwagi.

Mogą także wpisywać się także w osobiste przyzwyczajenia, jak np. zamiłowanie do kolekcjonerstwa, słodyczy czy treningu. Jednakże mężczyźni nie są przyzwyczajani do otrzymywania prezentów. To raczej od nich wymaga się upominkowego taktu w relacjach z kobietami – nie tylko tej jedynej.

Skoro masz ochotę w większym stopniu zbadać opublikowany tu temat, to kliknij ten link. Bez obawy, to wiarygodny link (www.bubucraft.pl/) – są tam ciekawe treści.

Sam „kaliber” prezentu zależy rzecz jasna od okazjonalności. Pod tym kątem wybiera się prezent dla taty. W ojca urodziny co zamożniejszy przedsiębiorca nie pogardzi skórzaną kurtką, smartfonem czy nowym meblem, w bardziej skromne święto mniej wymagający mężczyzna ucieszy się ekskluzywnym obiadem i skromnym upominkiem, który przygotuje mu jego żona – atrakcyjna oferta

Podarunek zależy także od znajomości gustu ojca, tak bardzo wymaganego przez kobiety. W drugą stronę nie zawsze to działa, ale mężczyźni – jak na facetów przystoi – prędzej się zakrzywią na stronie niż stwierdzą wprost, że prezent to niewypał.
Swoją podarunkową działkę mają również dziadkowie. Podobnie jak babcie, świętują oni raz w roku, kiedy to dostają od wnuczków drobniejsze pamiątki. Zwykle ucieszy ich mały gest – laurka czy mała słodycz. Dziadkowie idący z duchem czasu nie pogardzą jednak wyjściem do salonu odnowy biologicznej, przechadzką z nowymi kijkami, czy załatwionymi badaniami. Najważniejsze, jeśli prezenty dla dziadka sprawią, że będzie się uśmiechał i czerpał radość. Więcej propozycji: Remington