Gdzie na wakacje?

Mimo, że Bałtyk nie może się pochwalić pocztówkową urodą, każdego lata przyciąga na swoje wybrzeże tysiące turystów. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Rewal, Gdynia, Sopot czy Hel to podczas miesięcy wakacyjnych najczęściej odwiedzane nadmorskie miejscowości. Nic w tym dziwnego, albowiem wczasowicze najczęściej decydują się na znane i popularne nadmorskie miejscowości, a te z każdym rokiem mogą poszczycić się ogromną liczbą turystów.


morze Bałtyckie
Wprowadził: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wszyscy jesteśmy skazani na rozstawione jak zasieki parawany na plaży oraz tłumy wczasowiczów? Oczywiście, że nie. Wiele osób nie wie, iż nad polskim Bałtykiem są miejsca, w których przez większość czasu bez problemu można wylegiwać się w ciszy i spokoju (propozycje na 2016). Polskie wybrzeże jest pełne przepięknych, niewielkich wsi i miasteczek, które zachwycają letników ciszą i serdecznością mieszkańców. Wśród wielu znanych miejscowości znajdują się małe osady rybackie i wsie, gdzie uciekniemy od zgiełku dużego miasta, by rozsmakować się w cichej i czystej plaży pozbawionej tłumu ludzi. Do takich miejscowości z całą pewnością zaliczyć powinniśmy np.: Piaski, Cetniewo czy Sianożęty.

Zachęcamy więc aby już dziś rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego (więcej opcji). Zastanowić się czy lepiej poczujemy się w domku usytuowanym w sosnowym borze, czy też w eleganckim hotelu spa. Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje 2016, a ujrzymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy właściwą.


Moda i łatwa dostępność wycieczek zagranicznych sprawiły, że sporo z nas zaniechało wyjazdów nad Bałtyk. A przecież wakacje nad Bałtykiem 2016 to nie tylko drobny piasek, ale też klimat, który idealnie wpływa na nasz organizm.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, zobacz ten link - to naprawdę świetne opracowanie (https://apartmood.pl/wspolpraca) tej kwestii. Obowiązkowo to przeczytaj!

Takie wakacyjne wypady łączą więc przyjemne z pożytecznym – relaks, z troską o zdrowie - szczegóły i terminy.

Wczasy nad Bałtykiem 2016 nie muszą się nam kojarzyć z tłokiem, wołającymi sprzedawcami lodów i barykadami z parawanów. Możemy to zmienić. Wystarczy tylko odnaleźć spokojny, uroczy zakątek. A tych nie brakuje.
19/12/03, 08:09:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.