Garść informacji na temat wizerunku reklamy wielkowymiarowej

Wizerunek reklamy wielkowymiarowej w dzisiejszych czasach odgrywa znaczną rolę w zapamiętywaniu marki. marketing to nie tylko tv czy radio, to także szereg materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, bannery, czy spoty reklamujące, jakie służą do promowania towarów i usług.
materiały biurowe
Źródło: pixabay.com


Materiały reklamowe zaprojektowane w oparciu o funkcjonującą identyfikację wzrokową ugruntowują wizerunek firmy i uwidoczniają subiektywną i zdecydowaną tożsamość marki. Billboard, czy też telebim to nośniki reklamy szeroko wykorzystywane przez wiele firm. Billboard Katowice jest nośnikiem reklamy o obszernych rozmiarach, najczęściej występującym w postaci tablicy, czy też plakatu- ważna strona. Billboardy bywają podświetlone, ażeby były dostrzegalne w porze wieczornej. Reklamy wyświetlane na telebimach są dużo bardziej widoczne aniżeli te na billboardach, czy plakatach. Zawartość reklam jest również częściej zapamiętywana, albowiem jest to zawartość żywiołowo zmieniająca się.


garść pieniędzy na dłoni
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com


Telebimy Bielsko Biała pozwalają na zastosowanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklamowanie na dużym ekranie nie tylko prędko i efektywnie dociera do możliwych odbiorców, ale również koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są dużo niższe- .


Powierzchnia komunalna gwarantuje szansę sytuowania reklam ulicznych w wielu punktach w mieście i poza jego obszarem.
To zapewnia bieżący kontakt z reklamowanym produktem obywatelom miast, a w efekcie ułatwia jej zapamiętywanie. Możność umieszczania reklamy na zewnątrz na różnych nośnikach przekazu zezwala tworzyć atrakcyjne i skuteczne promocje.
18/06/21, 19:15:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.