Fotokalenarz – upominek na wszystkie okazje

Szeroki asortyment upominków proponowanych na rynku pozwala nam kupić oryginalny i pamiętny prezent dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Sprawa może komplikować się nieco bardziej, gdy prezent musimy dać więcej niż jednej osobie – a więc na przykład parze młodej, czy szefostwu w firmie.

kalendarz
Wprowadził: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Wówczas niekoniecznie uda się trafić w gusta każdego z obdarowywanych z osobna, dlatego w takich przypadkach większość z nas stawia na uniwersalne upominki, a więc takie, które nadają się tak samo dla pan, jak i panów, starych i młodych, bliskiej rodziny czy dalszych znajomych i na różne okazje. Takim uniwersalnym upominkiem może być przykładowo fotokalendarz.

Fotokalendarze przygotowywane są na ogół przez studia fotograficzne. Podstawą jest wówczas posiadanie przynajmniej kilkudziesięciu zdjęć tematycznych, które chcielibyśmy aby znalazły się w fotokalendarzu. Fotografie te możemy wykonać i wybrać na własną rękę lub też zlecić ich zrobienie wspomnianej firmie. W zasadzie większej komplikacji w ich wykonaniu firma nie ma – produkuje się typowy kalendarz, a następnie dodaje się do niego najlepsze fotografie – pojedyncze zdjęcie na dany miesiąc roku albo kilka w formie kolażu.

To jest niezwykle absorbująca problematyka i dobrze byłoby ją zgłębić bardziej, zatem bez zwłoki zobacz szczegóły w źródle (otien.com/), który jest tu.Tego typu produkt bywa świetnym upominkiem w przypadku licznych okazji – tym bardziej jeżeli chodzi o jubileusze. Będzie to idealny upominek na przykład dla nowożeńców – fotokalendarz może uwzględniać wykonane w trakcie ich ślubu zdjęcia, przypominając dzięki temu wszystkie związane z tym chwile. Fotokalendarz może być także świetnym upominkiem w przypadku rocznicy ślubu oraz w przypadku jubileuszowych urodzin (zwykle okrągłych: dwudzieste, trzydzieste, czterdzieste itd.).

Zobacz również

Jakimi sposobami zakupić prezent do okazji?

pościel
Wprowadził: Caramella
Źródło: Caramella
Imieniny, urodziny, rocznica, a może ślub? Jak odnaleźć odpowiedni prezent dla chłopaka i dla dziewczyny?


To od nas zależy tematyka fotokalendarza – jeśli chcemy możemy postawić na zdjęcia z humorem albo zdecydować się na wytworne ujęcia akcentujące styl wykorzystanych obiektów. Obiektami tymi bowiem nie muszą być rzec jasna tylko i wyłącznie żywe postacie – równie dobrze można postawić fotografie przedstawiające krajobrazy związane w konkretny sposób z życiem osoby obdarowywanej, czy też przedmioty lub drobiazgi mające dla takiej osoby symboliczne znaczenie. W takim przypadku jednak trzeba bardzo dobrze znać preferencje i losy osoby obdarowywanej.
19/06/05, 07:06:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.