Działania medyczne, które pomagają w sposób nieoperacyjny pozbyć się wstydliwego problemu

przez | 26 lipca 2021
Nietrzymanie moczu oraz luźna pochwa to nierzadkie problemy intymne kobiet, które pojawiają się na skutek porodów, różnego rodzaju urazów bądź po prostu w wyniku starzenia się.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna, a konkretnie ginekologia estetyczna oferuje paniom wiele rozwiązań.
nietrzymanie moczu leczenie laserem

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nietrzymania moczu dotyczy co czwartej Polki w wieku od 18 do 48 lat. Wysiłkowe nietrzymanie moczu polega na niekontrolowanym wyciekaniu moczu, między innymi podczas wysiłku, kichania bądź kaszlu. Utrata kontroli nad utrzymaniem moczu wiąże się z dużym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu, jak również wpływa na pogorszenie relacji z partnerem i komfort psychiczny kobiety. Jak tego uniknąć? Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się naprawdę skuteczne. Laseroterapia to znakomita alternatywa dla chirurgicznych metod leczenia nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery wykorzystywane w tego rodzaju zabiegach pomagają pozbyć się intymnych problemów w szybszy i mniej inwazyjny sposób, tak aby Pacjentka mogła powrócić do normalnej aktywności tuż po odbyciu zabiegu.
Laseroterapia stosowana jest obecnie również do leczenia innych kobiecych problemów takich jak luźna pochwa. Tego typy zabiegi zazwyczaj określa się jako obkurczanie pochwy czy rewitalizacja pochwy. Co w tym przypadku daje wykorzystanie lasera? Poprzez ciepło wytwarzane przez urządzenie następuje podgrzanie kolagenu. W rezultacie zwiększa się napięcie tkanek, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna oraz pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.

Pacjentka po takim zabiegu może znów cieszyć się satysfakcją z doznań podczas seksu i polepszeniem komfortu życia. Zabieg Beaumed – (mezoterapia igłowa lubin) ten również zapobiega wystąpieniu wcześniej wspomnianego wysiłkowego nietrzymania moczu.