Dobroczynne oddziaływanie lamp antydepresyjnych dla ludzi ze skłonnościami do depresji i odczuwających ustawiczne zmęczenie

Badania nad cechami fal świetlnych, dowodzą, że właściwa długość fali świetlnej może bezpośrednio działać na pracę organizmu człowieka. Zarówno światło dzienne, jak i sztuczne przedostaje się do naszego organizmu.


Dziewczyna
Wprowadził: tippi t
Źródło: http://www.flickr.com
Przenika przez tkanki skórne, wiadomo jednak, że najefektywniejsze są fale widzialne dostarczane za pomocą narządu wzroku. Nie wszystkie możemy zobaczyć. Zależnie od długości, fale rozróżniamy widzialne i niewidzialne dla ludzkiego oka. Mają odmienne działanie fizjologiczne i w różnym zakresie są wykorzystywane w leczeniu. Dla pozytywnego samopoczucia organizm ludzki potrzebuje energii.

Kiedy jej nie ma czujemy się ospali, jesteśmy przemęczeni. Fala elektromagnetyczna może relaksować i lampa depresja (lampa lecząca depresję sezonową) zanika, odzyskuje się siły witalne. Oświetlenie do światłoterapii, powszechnie nazywane lampami antydepresyjnymi, to uzupełnienie koniecznej dziennej dozy światła słonecznego. Dzięki fototerapii ciało człowieka odzyskuje harmonię na dłuższy czas, nieraz na stałe. dzięki temu można zredukować porcje leków lub z nich zrezygnować. Jeśli osoba poczuje się źle, powraca na kolejne spotkania . Najczęściej wystarczy zgłosić się na dziesięć kolejnych naświetlań (http://www.ilumina.pl/rondo-led.html|http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-boston-twin.html">http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-boston-twin.html|http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-rondo.html">http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-rondo.html|http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-lucia-2x36w.html">http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-lucia-2x36w.html|http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-aurora-dim.html">http://www.ilumina.pl/lampa-antydepresyjna-innosol-aurora-dim.html}). Moc i zabarwienie światła oraz częstotliwość bodźców są dobierane do choroby. Lampa antydepresyjna ma żarówki emitujące białe światło, dużo większe aniżeli tradycyjne lampy kwarcowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.