Dlaczego w żadnym razie nie należałoby obawiać się gościny u kogoś tego typu jak stomatolog Wrocław?

przez | 15 października 2021
Zupełnie nie rozumiem, z jakiego powodu Pani mnie odwiedziła. oczywiście miło mi Panią znowu gościć, wszakże wczoraj zapewniałam panią, że wszystko będzie dobrze – wspomniała odziana w biały fartuszek właścicielka gabinetu dentystycznego.

stomatolog wrocław

Autor: WyspaSkarbow.pl
Źródło: WyspaSkarbow.pl
Tak, rozumiem, pamiętam – odparła ubrana w zielonkawą kurtkę kobieta.
Wszakże ja niezwykle się boję, czy mój Tomuś będzie tak odważny jak ostatnio. Ja rozumiem, iż Pani stomatolog Wrocław już kilka razy leczyła jemu uzębienie, lecz on za każdym razem wrzeszczy jakby go ze skóry skalpowano. Ja mu mówiłam, że ma już 40 kilka wiosen i po prostu nie wypadałoby mu się tak zachowywać. Jednak on dalej swoje. Mniej korzystnie niż małe dziecko. Dziecku co najmniej można by obiecać lizaka, ale dyrektorowi liceum? Co ja jemu obiecam? Terenowy samochód? Willę z kortem? No niechaj mi Pani stomatolog Wrocław coś doradzi… Co ja biedna zrobię? Ja jemu mówiłam, iż pani stomatolog (stomatolog – Titanium Dental) Wrocław jest niezwykle przyjemna i delikatna. Mówię jemu także, że jeżeli wyłącznie będzie chciał, to cukierka także dostanie.
Jednak on cały czas swe. Że nie zamierza, iż kłuje go wręcz myśl o tym, iż stomatolog Wrocław będzie jemu palce do ust wkładać. Ech… co ja z tym Adasiem mam… I wygląda na to, że nic z niniejszym nie uczynię. Niechaj mi pani stomatolog Wrocław coś doradzi. Przecież nie chodzi obecnie o żadne wyrywanie zębów, żadne piaskowanie lub polerowanie. Swe trzy prawdziwe ząbki od dawna utrzymuje w słoiku nie wiadomo w jakim celu.

A najdziwniejsze w takiej całej obecnej okoliczności jest to, że on miał przyjść do pani stomatolog (zobacz welldent.wroclaw.pl/uslugi/protetyka-wroclaw/) Wrocław tylko po to, aby oddać środki pieniężne za wykonany w zeszłym tygodniu zabieg…