Deskorolka longboard może nam dostarczyć wyjątkowych wrażeń w równym samym stopniu, jak deska surfingowa.

to od nas zależy, w jak emocjonalny sposób będziemy podchodzić do uprawiania poszczególnego sportu


Jeżeli kochamy pozytywne emocje i równocześnie zabawę, najczęściej zwykło uważać się, że można to najlepiej osiągnąć uprawiając daną dyscyplinę sportu.
sprawność
Wprowadził: Steve Vandenberg
Źródło: http://www.flickr.com


Właśnie dla adrenaliny, wrażeń i niesamowitego poczucia chwili wielu ludzi sięga po uprawianie sportu, chociażby sporty ekstremalne. Nie straszne okazują się wtedy przeszkody i zagrożenia – liczy się fantastyczna zabawa i emocje tu i teraz.


Trzeba pamiętać, że tego typu stan możemy osiągnąć nie tylko wówczas, gdy zdecydujemy się na skok ze spadochronu, czy dla odmiany na niebezpieczne wspinaczki wysokogórskie. W praktyce każdy sport w równym stopniu może dostarczyć nam wysoki poziom adrenaliny. Wszystko zależy od tego, w jak emocjonalny sposób sami będziemy podchodzić do tego, co robimy. Jeśli kochamy szybkość w takim samym stopniu możemy wybrać wyścigi rajdowe, jak i na przykład rolki regulowane, dzięki którym można szybko przemierzać odległe dystanse. Deskorolka longboard może nam dostarczyć ciekawych wrażeń w takim samym stopniu, jak deska surfingowa.


Każdy ma inne zapotrzebowania, jeżeli chodzi o poziom pobudzenia i w związku z tym dla jednych konkretny sport (Kursy trenerskie Toruń) może być dość ekstremalny (Rolka regulowana), a dla innych niekoniecznie. Podstawą jest to, żeby uprawianie sportu sprawiało nam radość i rodziło konkretne emocje, które chcemy odczuwać jak najczęściej.
No i oczywiście, aby wszystko robić z zachowaniem bezpieczeństwa, tym bardziej, że zazwyczaj o nim zapominamy, kiedy jesteśmy w stanie wyjątkowej euforii.
18/11/06, 07:42:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.