Demonstracja reklamy na telebimie

Prezentacja reklamy towaru na telebimach to w największym stopniu funkcjonalna forma reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów przynosi wiele większe możliwości reklamy.


Ustawione w wielu punktach wzmagają liczbę odbiorców, a tym samym liczbę prawdopodobnych odbiorców. Za sprawą cyfrowej technologii diodowej, oraz energicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy zatrzymują uwagę klienta, oraz działają na rozpoznawalność marki.


Częstotliwość z którą ukazują się spoty reklamowe upraszcza trafienie do ewentualnego konsumenta, które w konsekwencji prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania.


Zobacz również

Roll-upy używane okazują się być na konferencjach

roll-up na szkoleniu
Wprowadził: Achim Hepp
Źródło: http://www.flickr.com
Roll-upy to wspaniałe rozwiązanie na reklamę. Często planujemy obecność w różnorakich targach na których chcemy pokazać naszą działalność w jak najlepszy sposób?


Ergonomiczność, prostota obsługi i wytrzymałość na okoliczności atmosferyczne przyciągają wzrok, a przy tym są doskonale zrozumiałe. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/litery-przestrzenne/) przedstawiona w takiej formie nie tylko prędko i skutecznie dociera do ewentualnych klientów, lecz także ceny jej wyprodukowania i ekspozycji są o dużo niższe niż typowe koszty pozostałych reklam .


proces
Wprowadził: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com


Reklama na telebimie Trójmiasto zezwala na zastosowanie opcjonalnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego . Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/gabloty-aluminiowe/) na telebimie nie tylko szybko i skutecznie dochodzi do potencjalnych odbiorców, ale także koszty jej wyprodukowania i demonstracji są dużo niższe.


Reklama na telebimie to nieograniczone możliwości kreacji, obszerna kolorystyka, spore kontrasty, a przede wszystkim dynamiczność filmu pozwala na użycie bardzo twórczego przesyłu reklamowego. Film jest dużo lepiej utrwalany niż normalny obraz bilboardowy.
18/08/18, 07:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.