Dekoracje ślubne – w jaki sposób je dziś wybierać, żeby zyskać pewność, że staną się one idealną ozdobą tego ważnego dnia?

przez | 10 lipca 2021
Organizacja ślubu przeważnie pochłania naprawdę dużo czasu oraz pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to ważne wydarzenie. Aktualnie, śluby są planowane z coraz większym rozmachem, dlatego nie należy się dziwić, że rynek usługodawców oraz artykułów ślubnych każdego roku rozrasta się coraz bardziej. Jednym z podstawowych elementów, o którym koniecznie należy pamiętać, są dekoracje ślubne. W jaki sposób je wybierać, by mieć pewność, że staną się one atrakcyjną ozdobą?

dekoracje ślubne

Autor: Izabela Sekuła JakMotyle.pl
Źródło: abcslubu.pl
Co najważniejsze, dekoracje powinny zostać dopasowane do charakteru wesela. Gdy ślub i przyjęcie weselne są wystawne, to dekoracje (polecamy również organizacja ślubów) ślubne Katowice także powinny takie być – polecam stronę. Idealnie sprawdzą się na przykład efektowne kule kwiatowe, wykonane z żywych kwiatów i dekoracje ze świeczek, jakie nadadzą specyficznego klimatu. Należy jednak pamiętać, żeby świeczki stosownie zabezpieczyć, ponieważ w ferworze zabawy łatwo o ich wywrócenie. Ciekawym rozwiązaniem są lampiony, które stanowią ochronę dla świeczki, ale jednocześnie prezentują się naprawdę efektownie.

Na rynku działa wiele firm dekoratorskich, które są w stanie wykonać ozdoby zgodnie z wymaganiami kupujących. Co więcej, dekoracje (sprawdź te propozycje) warto dopasować do kolorystyki wesela i ślubu. Dzisiaj coraz więcej par decyduje się na wybranie motywu przewodniego bądź konkretnego koloru. Możliwości w tym względzie jest naprawdę dość wiele. Sporym zainteresowaniem charakteryzują się soczyste, wyraźne barwy, jak żółty, niebieski bądź czerwony. W Polsce, to właśnie czerwień cały czas wiedzie prym. Dostosowanie koloru dekoracji do koloru wesela i bukietu panny młodej na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę.

Uroczyste Dekoracje
Osoby, jakie mają ograniczony budżet i w czasie planowania wesela muszą się liczyć z każdym groszem, wiele dekoracji mogą przygotować samodzielnie. W internecie publikowane są interesujące filmiki instruktażowe. Źródłem inspiracji mogą stać się też blogi internetowe o ślubnej tematyce. W roli ochronek np. na świeczki świetnie sprawdzą się zwykłe słoiki, jakie można przewiązać ozdobną koronką albo sznureczkami, tym sposobem zyskają odświętny charakter. Z kolei dobrym miejscem do zakupu kwiatów są giełdy kwiatowe, jako że ich ceny są zazwyczaj najbardziej atrakcyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*