Dekoracje sal weselnych – jak wybrać właściwe kolory?

Ślub to jedna z najdonioślejszych chwil w życiu narzeczonych, jednak zanim do niego dojdzie, niezbędnych jest wiele przygotowań, dzięki którym będzie to naprawdę doniosła ceremonia. Kluczowym elementem są dekoracje sal weselnych oraz dobór należytych kolorów, jakie nadadzą tonu całej imprezie. Kolorystyka powinna być pierwszą decyzją, którą podejmiemy, gdyż warto jest zrobić wszystko w jednej tonacji, by dekoracje tworzyły spójną całość i dawały jednocześnie rewelacyjny efekt. Jak w związku z tym zdecydować się na właściwe kolory?
www.happenings.pl/3-dekoracje-sali
Wprowadził: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Kluczowym elementem wpływającym na decyzję ma charakter i kolorystyka sali weselnej. To ona w pierwszym rzędzie dyktuje nam styl, którego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to niesłychanie luksusowa sala, w jakiej nic się nie odznacza - happenings.pl/3-dekoracje-sali. Bez względu na rodzaj i barwę ścian, za każdym razem sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest delikatny, rozjaśnia salę i dodaje niesamowitej lekkości.

Zobacz również

Nie zostajemy z tym sami

na sali weselnej
Wprowadził: Raymond Shobe
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli straszy nas cała ta organizacja związana z weselem, to na pewno trzeba się zastanowić, czy najlepszym rozwiązaniem dla nas nie będzie to, w którym będziemy mieli szansę użyć z ogromnej wiedzy. Wtenczas będziemy mogli pogadać z paniami, które takimi organizacjami zajmują się na co dzień, a więc bez najmniejszego trudu będą potrafiły wszystko dla nas zorganizować. Bo najistotniejsze jest to, by wszystko odbyło się idealnie po naszej wizji.


Doskonałe będą małe bukiety na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor idealnie łączy się z pudrowymi barwami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w której urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,
sala weselna
Wprowadził: Chauchi - It's My Life
Źródło: http://www.flickr.com
przyozdobić samochód i kościół, a także wykonać zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie radosne kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.