Dekoracje sal weselnych – jak wybrać właściwe kolory?

Ślub to jedna z najdonioślejszych chwil w życiu narzeczonych, jednak zanim do niego dojdzie, niezbędnych jest wiele przygotowań, dzięki którym będzie to naprawdę doniosła ceremonia. Kluczowym elementem są dekoracje sal weselnych oraz dobór należytych kolorów, jakie nadadzą tonu całej imprezie. Kolorystyka powinna być pierwszą decyzją, którą podejmiemy, gdyż warto jest zrobić wszystko w jednej tonacji, by dekoracje tworzyły spójną całość i dawały jednocześnie rewelacyjny efekt. Jak w związku z tym zdecydować się na właściwe kolory?


Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie
Wprowadził: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Kluczowym elementem wpływającym na decyzję ma charakter i kolorystyka sali weselnej. To ona w pierwszym rzędzie dyktuje nam styl, którego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to niesłychanie luksusowa sala, w jakiej nic się nie odznacza - Bez względu na rodzaj i barwę ścian, za każdym razem sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest delikatny, rozjaśnia salę i dodaje niesamowitej lekkości.

Doskonałe będą małe bukiety na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor idealnie łączy się z pudrowymi barwami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w której urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,
sala weselna
Wprowadził: Chauchi - It's My Life
Źródło: http://www.flickr.com
przyozdobić samochód i kościół, a także wykonać zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie radosne kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.


Najistotniejsze to nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, aby nie okazało się, że każdą decyzję musimy podejmować naprędce, ponieważ to najlepsza droga do kłótni i nieporozumień. Rozpocznijmy przygotowania na parę miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy odpowiednio dużo czasu i nasze wesele będziemy wspominać z radością, a nie rozżaleniem, że nie wszystko poszło po naszej myśli. Dekoracje sal weselnych to w istocie istotny element, toteż już teraz powinniśmy o nich pomyśleć.
18/07/11, 18:00:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.