Czym jest labioplastyka?

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających codziene funkcjonowania, a ponadto z uwagi na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów i intymnych problemów z związku.
Koktajle Grey Goose
Wprowadził: Grey Goose
Źródło: Grey Goose


salony
Wprowadził: Torsten Mangner


Przyczyny niepoprawnej budowy warg sromowych mogą być różne, jednak najczęściej są to uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia powstające na skutek porodu naturalnego bądź starzenie się tej okolicy ciała. Skuteczną metoda na pozbycie się tego problemu jest labioplastyka.


słońce
Wprowadził: Tempur
Źródło: Tempur


Labioplastyka, czyli inaczej plastyka krocza to zabieg, który wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne bądź (www.rajsoczewek.pl/ray-ban) przy zastosowaniu laserowa. W zależności od charakteru deformacji, modeluje się wargi w obrębie kształtu i wielkości. Obecnie preferowana jest metoda laserowa, gdyż pozwala zminimalizować straty krwi, przez co zabieg jest mniej inwazyjny.

Sądzisz, że masz więcej pytań? (http://www.apteka.sloneczna24.pl/polopiryna-complex-8-saszetek.html) Więc chcemy poinformować Cię, że w każdej sekundzie możesz do nas pisać. Z przyjemnością odpowiemy na każdą wiadomość.

Poza tym, zabieg z użyciem lasera nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji i właściwie zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania, trzymając się zaleceń. Przez kilka tygodni niewskazane są kontakty seksualne i uprawianie sportu. Po zabiegu labioplastyki należy spodziewać się opuchlizny oraz bólu okolicy zabiegowej.


Jednym z najnowocześniejszych laserów stosowanych do plastyki krocza jak również innych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej jest laser noszący nazwę MonaLisa Touch. Jeżeli interesuje kogoś laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa bądź inne duże miasta to miejsca, w których bez trudu wyszukamy odpowiednią klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej, a konkretnie ginekologii estetycznej.
Zanim umówimy się na zabieg lekarz musi przeprowadzić wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania: zaburzenia krzepliwości krwi, niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, ciąża, karmienie piersią, miesiączka,
20/02/04, 07:41:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.