Czy lakier do paznokci firmy Mavala jest trudny do stosowania?

przez | 5 sierpnia 2022
Dzisiaj dużo dziewczyn oraz mężczyzn przywiązuje dużą wagę do pielęgnowania paznokci. Zarówno u pań, ale i u panów paznokcie muszą prezentować się ładnie. To, w jaki sposób prezentują się paznokcie, często świadczy o całej osobowości człowieka.

Lekarstwa

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Endermologie

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Spółka Marala jest specjalistą w dziedzinie pielęgnacji paznokci. Obok bogatego asortymentu do pielęgnowania rąk i paznokci, znajdziemy także w ofercie rewelacyjne mini Lakiery.

Doskonałą spółką jest Mavala lakier do paznokci jej produkcji ma dużo kolorów i na pewno każda pani znajdzie taki, jakiego akurat potrzebuje. Formuły wytrzymałe na ścieranie sprawiają, że paznokcie są pokryte równo. Malutkie pęcherzyki tworzone przez recepturę lakieru, pozwalają paznokciom oddychać. Lakiery wspomnianej spółki są wolne od toksycznych składników tego typu jak parabeny, celofan i od metali ciężkich. Niewielka pojemność słoiczka sprawia, że lakier można by wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie będziemy go potrzebować.
balsam

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
Lakiery do paznokci firmy Mavala są skomponowane z dobranych starannie składników. Są to żywice, rozpuszczalniki oraz barwniki, które wymieszane są we właściwych proporcjach. Ułatwia to aplikację lakieru oraz jego idealne przyleganie do płytki paznokciowej. Wydłuża to trwałość manicure. Na dnie buteleczki są usytuowane dwie metalowe kulki, co zapewnia jednolity kolor i dobrą gęstość. Do tworzenia lakierów firma stosuje tylko najlepsze elementy. Wyjątkowa formuła wywołuje, że nawet po nałożeniu paru powłok kosmetyk pozwala paznokciom oddychać. Dzięki poręcznej buteleczce taki lakier zawsze moglibyśmy posiadać pod ręką i nie przejmować się, że wyschnie. Na początek nakłada się warstwę bazową.

Ochroni ona paznokieć przed pigmentami zawartymi w lakierze. Następnie kładzie się 2 cienkie warstwy lakieru, a następnie wierzchnią warstwę dla błyszczącego finalnego efektu oraz preparat przyspieszający schnięcie.