Czy implanty do dobre rozwiązanie? O czym wiedzieć? Co jest najbardziej ważne?

Temat implantów jest obecny już od jakiegoś czasu, a opinie są bardzo różne. Wiele osób nie decyduje się na nie twierdząc, że wpływają one choroby jamy ustnej, a również to, że organizm szybko je odrzuca. A jak jest naprawdę?
dentyści Płock
Wprowadził: aussiegall
Źródło: http://www.flickr.com
Implant jest sztucznym korzeniem zęba w kształcie śruby, który jest wykonany z tytanu. To metal, który nie uczula i łączy się z kostną tkanką. Po przewierceniu kości umieszcza się go w szczęce albo żuchwie, później zaś mocuje się na nim łącznik oraz porcelanową koronę. Cała konstrukcja jest wytrzymała, podobnie jak naturalny ząb. Możemy więc po całym zabiegu jeść swoje ulubione potrawy, bez ryzyka, iż coś się stanie z naszym nowym zębem (zobacz dentysta wrocław).


Zabieg wczepienia tytanowej części implantu nie jest zbyt długi, gdyż zajmuje tylko około trzydziestu minut. Jednakże do momentu zrekonstruowania zęba może upłynąć sporo czasu. Jednak dopiero po trzech-sześciu miesiącach, jak sztuczny korzeń zrośnie się z kością, osadzi się na nim łącznik, natomiast po upływie kilkunastu dni bierze się wycisk, by stworzyć koronę. Najkorzystniej tego rodzaju zabieg zrobić w najbardziej właściwym miejscu, a jak implanty Płock oferuje tego rodzaju usługi - przejdź do plock.centrumdemed.pl.


Zobacz również

Sposoby uzdrawiania grzybicy paznokci, czyli funkcjonalne pozbycie się ciężkiego choróbska

Jagody
Wprowadził: REF Polska
Źródło: REF Polska
Aktualnie higiena osobista jest elementem życia, jaki towarzyszy nam każdego dnia i przykładamy do niego nie lada atencję. Nie można ukryć, że aktywne uczestniczenie w życiu społecznym wymaga od nas sposobnej troski o higienę i wykorzystywanie z przydatnych produktów pielęgnacyjnych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.