Czego potrzebuje panna młoda żeby prezentować się doskonale? Jakiego rodzaju dodatki ze srebra są konieczne?

Każda panna młoda chciałaby by dzień jej ślubu był wyjątkowy oraz idealnie urządzony. Jest wiele kwestii do załatwienia. Sala weselna, muzyka do zabawy, menu, obrączki to właściwie nieliczne rzeczy. Natomiast ogromne znaczenie dla kobiet ma to jak będą wyglądały na własnym ślubie. Chcą wyglądać zjawiskowo przez co dużo czasu zajmuje im znalezienie właściwego stroju oraz dodatków. O jakich rzeczach trzeba pamiętać jeśli chodzi o kwestię ubioru panny młodej?
ślub, wesele, biżuteria
Wprowadził: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą stroju jest oczywiście sukienka, jakiej wybór nie jest taki prosty. Natomiast istnieje sporo dobrych salonów, w jakich można liczyć na wartościową poradę. Pomogą nam kupić suknię idealną do naszej budowy ciała. Zakrywającą nasze mankamenty, a eksponującą to co mamy najlepszego. Istotne jest także to, że tego typu suknia jest z reguły szyta na miejscu, a przymiarki oraz ewentualne poprawki są robione także na miejscu. Jest zatem czas by całość była taka jak chcemy. W tego typu salonach możemy również dobrać odpowiedni welon albo też innego rodzaju ozdobę włosów na wypadek gdybyśmy nie mieli ochoty na tradycyjne dodatki jak srebrny łańcuszek - Angel - Srebro - sklep online.
Następną rzeczą są buty. Zdaje się, iż nie są aż tak ważne ponieważ prawie nie widać ich spod sukni. W przypadku krótkiej sukienki są oczywiście całkowicie wyeksponowane. Ważne aby były wygodne. Mamy w nich spędzić w końcu całkiem sporo czasu oraz musimy być w stanie dotrwać na nogach do końca tej wymagającej od nas zaangażowania uroczystości. Modele, jakie są do wyboru w wielu salonach z butami są dosyć monotonne. Warto pamiętać jednak, iż można samemu trochę zmienić wygląd takich zwykłych butów. Parę koralików czy wstawek kupionych w pasmanterii jest w stanie zmienić proste buty w coś wyjątkowego.


Zobacz również

Ostatni weekend był owocny w wrażenia? Jeśli na palcu masz błyskotkę oznacza to, że szykują się przygotowania.

Ślub
Wprowadził: Katarzyna Zydroń
Źródło: Floral Concept Store
Zabiegi ślubne to mnóstwo ofiarowanego czasu oraz pracy. Czar zaręczyn prysnął i nadeszła właściwa chwila, by zająć się organizowaniem oraz załatwianiem wszelkich niezbędnych spraw istotnych do zawarcia związku małżeńskiego.

obrączki srebrne na ślub
Wprowadził: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną kwestią jest biżuteria ślubna. Szczególnie ma znaczenie gdy mamy suknię z dekoltem oraz włosy upięte do góry. W tym wypadku jest ona istotnym uzupełnieniem całości np. obrączki ślubne szerokie - sklep internetowy Musimy pamiętać ażeby nie odciągała uwagi od całej kreacji, a była raczej delikatną ozdobą. Wtedy całość będzie się doskonale komponować oraz współgrać ze sobą. I na koniec jeszcze trzeba powiedzieć o jednym, gdyż wiele kobiet pamięta też o długiej ślubnej tradycji, jaka ma zapewnić nam szczęście, czyli należy mieć coś starego, nowego, pożyczonego i niebieskiego. Z tego powodu często dodatkiem jest także podwiązka koloru niebieskiego, jaka może nie jest czymś niezbędnym, natomiast jest tak zakorzeniona w weselnej tradycji, że nie możemy się bez nie obyć.
18/07/11, 19:08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.