Coraz większy asortyment współczesnych dronów oraz akcesoriów do kamer Gopro

przez | 9 lipca 2021
Aktualnie na rynku pojawia się coraz większy wybór nowomodnych dronów. Poniektóre z nich ze względu na swoje bardzo duże parametry i perfekcyjny, kreatywny design zasługują na szczególną uwagę. Do takich niewątpliwie należy DJI Inspire 1, o którym śmiało wolno powiedzieć, iż zachwyca każdą swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Dron ten ma niezmiernie bogate zaplecze techniczne i wyborne wyposażenie. Oferuje stabilizację lotu, ma wbudowany GPS, samoczynne startowanie i lądowanie czy też telemetrię lotu. Bezspornie jest to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej nowomodnych dronów na współczesnym rynku. Na wyjątkową uwagę zasługuje też kamera z czujnikiem ruchu z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, jakie zdoła uchwycić materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta zdoła robić zdjęcia niezwykle wysokiej jakości, na dodatek istnieje możliwość jej obrócenia o 360 stopni. Możemy również dobrać preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 posiada faktycznie niezmiernie wyborne parametry, co oczywiście przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego nowoczesnego drona zapłacimy dość sporo. Jednak biorąc pod uwagę świetną jakość, dobre parametry oraz stylowy, nowoczesny wygląd – kupno drona DJI Inspire 1 istotnie się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, pożądane byłoby poznać się z ofertą akcesoriów, jakie również okażą się dla nas przydatne, na przykład współczesnych kamer oraz aparatów. Największą sławą cieszą się współcześnie nowomodne kamery oraz aparaty Gopro Hero. To znakomite urządzenia cechujące się idealną wydajnością oraz nadzwyczaj dobrymi parametrami użytkowymi. Przydatnym urządzeniem prawdopodobnie okaże się fachowy gimbal do gopro, który cechuje się dobrym sporządzeniem i niesłychanie wysoką jakością. Możesz go znaleźć np. tutaj: gimbal Feiyu-tech. Posiada cudownej jakości silniki oraz specjalizowany kontroler przeznaczony do kamer gopro.