Coraz częściej możemy spotkać się z opinią, że stan naszych włosów mówi wiele o tym jak się czujemy. Być może jest to przesada, jednak…

przez | 4 marca 2022
Jak wiadomo, w każdej anegdocie jest ziarenko prawdy, jednakże fryzura w pierwszej kolejności to nasza wizytówka, a nie wyznacznik humoru (chociaż czasem może się tak dziać). Wizualnie włosy mają istotny wpływ na to, jak oceniają nas inne osoby. Niedbale ułożone, albo po prostu nieprzeczesane włosy mogą być powodem do wstydu. To samo ma miejsce w sytuacji, gdy ktoś zrobi na swojej głowie skorupkę powstałą w wyniku użycia zbyt dużej ilości żelu.

wizyta u fryzjera

Autor: Dale
Źródło: http://www.flickr.com

Takie widoki spotyka się na szczęście coraz rzadziej, bowiem wśród ludzi rośnie świadomość, że nasz wygląd świadczy o nas samych. Nie od dzisiaj wiadomo, że miła aparycja ułatwia chociażby dostanie lepszej pracy. Na szczęście wcale nie trzeba się rodzić celebrytą o niebanalnej urodzie. Wielu osobom wystarczy to, że umieją zaakcentować swoje całe piękno, uwydatnić je makijażem czy atrakcyjną fryzurą właśnie.

Odpowiednie maniery, zawsze czysty i schludny strój to już pierwszy krok do dobrego wrażenia, jakie możemy zrobić na otoczeniu. Wcale nie trzeba zarabiać wielu pieniędzy, by inni nas podziwiali. Wdzięk, dobry gust i skromność z pewnością uwiodą ludzi wokół nas. Nasze włosy jeśli o to chodzi odgrywają dużą rolę, stąd też warto przeznaczyć na nie więcej czasu. Fryzjer męski Poznań zaoferuje każdemu z nas taką fryzurę, która najbardziej będzie pasować do naszej twarzy.

Warto pamiętać o tym, że asymetryczna grzywka nie każdemu będzie pasować, to samo z popularnym ścięciem na boba. Niedobrze jest nie wiedzieć w czym nam do twarzy. Jeśli brak nam tej wiedzy, chociaż raz zapiszmy się do stylisty, by sprawdzić, jakie uczesanie i makijaż najbardziej pasują do naszego wyglądu. To samo dotyczy dopasowania okularów czy kolorystycznego dobierania strojów. Tutaj przeczytasz więcej: linkuję.

fryzjer

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Na zakończenie warto podkreślić, że wizyty u fryzjera nie powinny łączyć się tylko z chęcią zmiany fryzury, ale także dbania o zdrowie masaż kręgosłupa katowice włosów. Przycinanie to najważniejszy zabieg, jakiemu każda osoba powinna poddawać się co najmniej raz na parę miesięcy. Zabiegi pielęgnacyjne, które wzmacniają włosy to już inna sprawa. Nie są one obowiązkowe, jednak bez wątpienia będą pomocne, dlatego podczas podcinania kilku centymetrów, warto poprosić o nałożenie regenerującej odżywki.