Co zrobić, by odnieść sukces w walce z rozszerzonymi porami?

przez | 19 lipca 2022
Teraźniejszość charakteryzuje wszędobylski „kult młodości”. Telewizja, prasa i Internet promują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko rozumiany triumf.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Argumentów na potwierdzenie owej tezy nie trzeba daleko szukać, wystarczy rzucić okiem na okładki kolorowych czasopism, z których zerkają na nas powabne modelki o ciele bez żadnych wad.

kosmetyki

Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Masz wrażenie, iż nigdy nie sięgniesz owego ideału? Rozszerzone pory nie dają Ci spokoju? Spokojnie, wcale nie musi tak być. Istnieje parę skutecznych sposobów, ażeby z nimi walczyć. Prymarna zasada – którą niestety niesłychanie często zdarza nam się lekceważyć – brzmi: odpowiednia i co równie istotne systematyczna pielęgnacja ciała.

Gdy uznasz, że zaprezentowany w tym miejscu artykuł jest wartościowy, kliknij ten link, a zobaczysz więcej fryzjer skorosze analogicznych materiałów!

Warto pamiętać, że samo mydło lub balsam nie wystarczy. Trzeba bowiem jeszcze oczyszczać skórę z nadmiaru sebum. Przydatne mogą okazać się różnorakie peelingi oraz maseczki – domowe czy wykonywane u kosmetyczki- sprawdzona pielęgnacja ciała.

Znakomitym „sprzymierzeńcem” w walce z rozszerzonymi porami są też na pewno szczoteczki do mycia. Z jakiego powodu? Usuwają martwy naskórek. W dodatku, masują skórę poprawiając jej ukrwienie.