Co można podarować znajomym jako podarunek?

przez | 19 grudnia 2021
Kolejna okazja na wręczenie podarunku i następne udawane „łaaaaał ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Najwyższego Kreatora magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą niepopadania w lenistwo, możemy własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny podarunek. Znając życie, powyższe supermoce nie występują zbyt często w pakiecie. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze głowy oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz użyteczny prezent w postaci butelki wypełnionej ukochanym płynem, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w eleganckiej skrzynce. Jeszcze większym bajerem będzie dodanie do niej specjalnie wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na imprezie. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy wręczyć jeszcze bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najpiękniejszą koleżankę” czy inne tego typu, ciut trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tym tropem, świetnym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki prezent wykonany ze szkła i corianu, może zasłużenie imitować ekskluzywny kryształ i marmur. Ważny jest efekt.

Dla osoby, z którą pracujemy, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka z jej imieniem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w rzeczywistości. Idąc dalej – dla właściciela auta starszego niż on sam, nie ma lepszego gadżetu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta autka.

Gdy jednak chcielibyśmy sprawić bliskiej osobie coś praktycznego i znamy jej wymiary, warto pomyśleć nad kupnem ciuchów. Kobietom na pewno spodobają się suknie i sukienki (Suknie i sukienki Mango na Ceneo).

Jeżeli zamierzasz wyszukać dodatkowe artykuły wiążące się z opisywanym tutaj tematem, zobacz ofertę w serwisie (https://www.witnatura.pl/pl/aromaterapia-/6501-cytryna-olejek-eteryczny-5ml-nanga.html) prezentującym analogiczne materiały.

Panowie zaś zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tutaj: Spodenki męskie Puma), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście zmaterializowanie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w formie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do jubilata.