Co kupić bratu na rocznicę urodzin?

Każdy z nas kocha dostawać podarki z okazji własnych urodzin czy innej równie dla nas ważnej daty albo święta. To dokładnie urodziny łączą nam się zazwyczaj z upominkami (zaraz po Bożym Narodzeniu).
wczasy - image
Wprowadził: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Są wśród nas również tacy, jakim równie ogromną przyjemność sprawia obdarowywanie innych. Kochają oni wyjść z domu na sprawunki (albo badać internetowy bezlik danych) w poszukiwaniu unikalnego i najlepszego prezentu. Co jednak, gdy pomysłów brak, natomiast bliska nam osoba niedługo obchodzi rocznicę własnych narodzin. Czas umyka, więc niżej prezentujemy parę pomysłów jak wybrnąć z tej sytuacji zwycięsko. Każde zakupy podarku musimy rozpocząć od rekonesansu własnej wiedzy w poszukiwaniu przydatnych informacji o tejże drugiej osobie. Co kocha robić? O czym często i z zapałem mówi? Jakie ma zamiłowania? Może niegdyś wspomniała co by chciała? Gdy już wyklaruje się nam wstępna dziedzina, trzeba przypomnieć sobie, czy czegokolwiek podobnego nasz jubilat już nie posiadają. Zawsze możesz także dyskretnie sprawdzić jeżeli nie mamy pewności. Jeśli osoba jest nam naprawdę bliska to nie powinniśmy mieć dużych problemów z określeniem co mniej więcej wywołało by u niej uczucie satysfakcji. Czasami jednakże kategoria zamiłowań jubilata znacznie odbiega od naszej ogólnej wiedzy jak też jest bardzo problematyczna. W takowym razie możemy zdecydować się na tak zwany pewny prezent jakimi są na przykład audiobooki.


Zobacz również

Świetne pomysły na upominki na święta

Wprowadził: stevendepolo/ flickr.com
Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.


opinie
Wprowadził: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Jest grupa niespodzianek na tyle uniwersalnych, że zakup jednego z nich ma duże szanse ucieszyć dana jednostkę w dniu jej urodzin.

Do standardowych wyborów w tym przypadku zalicza się: książki, albumy z muzyką, gry (zdecydowanie częściej dla mężczyzn), biżuteria, kosmetyki (tu panie są tymi szczęśliwszymi), ubrania. Być może trafionym prezentem będzie boży bojownicy - audiobook.
19/02/04, 11:06:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.