Alkohole w ramach prezentu – czy warto?

przez | 10 lipca 2021
Gdy rozmyślamy o zrobieniu komuś prezentu możemy mieć sporo dylematów. Bywa, tak, że nie mamy pojęcia, co ktoś tak naprawdę lubi. Ogółem posiadamy za małą wiedzę na temat osoby, którą mamy obdarować. Dlatego pojawia się problem. Zawsze dobrą opcją jako prezent jest alkohol, więc tak można łatwo wyjść z naszych dylematów. Prezentem może być nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeśli ktoś robi sam dla siebie kilka butelek. A jeśli nie posiadamy takiej opcji, to zawsze można kupić cytrynówkę w zwykłym sklepie z trunkami. Osoba , którą obdarujemy na sto procent będzie szczęśliwa.

Bo nawet, jeśli ona sama nie lubi alkoholu, to będzie mogła takim trunkiem poczęstować znajomych. Ważne, żeby butelka, w której dajemy alkohol była ciekawa, bo jeśli już ma być to upominek, to niech się ładnie prezentuje – sprawdź informacje.

Prezenty świąteczne dla firm

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Prowadząc firmę należy pamiętać, że święta dla mnóstwa osób to bardzo istotny czas. Dlatego należy nie zapominać o własnych klientach. Najsensowniej znaleźć firmę, która będzie mogła stworzyć jakiś niewielki prezent firmowy dla tych klientów, którzy wyróżniają się we współpracy z nami. Dodatkowo jakiś upominek z logo firmy powinien również powędrować w ręce pracowników.

Zainteresował Cię naszartykuł? Napisaliśmy dla ciebie unikatowe informacje, więc kliknij kluczowy link (https://sentiell.pl/Dropshipping-ccms-pol-184.html) w tym temacie.

Warto żeby ludzie, którzy są zatrudnieni w naszej firmie poczuli się doceniani. Upominkiem może być po prostu bombka (zobacz produkty –bombki styropianowe decoupage) ze słodyczami w środku z nazwą firmy i imieniem pracownika, bo w święta najistotniejszy jest gest a nie cena. A upominek świąteczny dla firm to nie lada gratka dla przedsiębiorstw, które zajmują się tego typu usługami.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Są one w stanie stworzyć nawet niewielkie i suma summarum niezbyt kosztowne, acz ciekawe i miłe prezenty. A jeśli mamy chęć dać prezent firmom, z którymi współpracujemy, czyli dokładniej mówiąc – innym prezesom to można kupić jakiś droższy alkohol albo kosz podarunkowy. Wszystko w zależności od stopnia zażyłości. Bo jak można się domyśleć biznesowe sprawy sobie, a często poza tym też posiadamy kontakt poza pracą z różnymi osobami. Tak, więc przy szukaniu upominków firmowych warto odrobinę się zastanowić. Można również znaleźć osobę, która będzie odpowiadała za organizację podarków świątecznych u nas w firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*