6 najwspanialszych idei na wyprawienie wesela

przez | 8 września 2021
Każdy pragnie by jego przyjęcie weselne było wyjątkowe, magiczne i zostało we wspomnieniach na długie lata. Poszukujemy sali bankietowej jaką cechuje wyszukany wystrój oraz klimat, zaś organizatorzy będą nam służyć w każdej chwili profesjonalną pomocą w czasie organizacji wesela, zarówno wystawnego jak też nastrojowego spotkania w rodzinnym gronie.

Oto co mogą zaproponować nam hotele organizujące wesela na przykładzie miasta Legnica. Większa część z nich ma w swojej ofercie: przywitanie chlebem i solą oraz szampanem na czerwonym dywanie, jadłospis ustalony stricte według żądań państwa młodych, kompetentną obsługę do ostatniego gościa, autorską ozdobę z żywych kwieci, zupełną dekorację stołów (zastawa, obrusy, pokrowce , świece, serwetki), nierzadko bezpłatny nocleg dla nowożeńców, ulgowe ceny pokoi dla weselników, darmowy parking. Zależnie od tego ilu gości będzie się bawiło na naszym weselu dobieramy rozmiar sali. Hotel legnica dysponuje przeróżnej wielkości eleganckimi salami , gdzie zaaranżować można uroczystości weselne nawet dla 150 gości – kliknij tutaj.

Dodatkowe fakty o tej tematyce zdobędziesz w różnych serwisach, ale znacząca witryna (http://kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/eleganckie-pozlacane-zaproszenie-slubne-imagination-rose) jest tylko jedna! Zweryfikuj

Sale owe posiadają parkiety taneczne, innowacyjne oświetlenie oraz klimatyzację. Oto przykładowe menu weselne. Obiad: bulion z domowym makaronem, schab po myśliwsku, roladka drobiowa z nadzieniem polskim, kotlet de volaille, kluski śląskie, Purée z ziemniaków, bukiet warzyw. Podawane w ciągu nocy: zupa gulaszowa, strogonow drobiowy, gulasz wołowy.

sala weselna

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy z organizatorów przyjęć weselnych oferują letnie patio w ogrodzie. Interesujące atrakcje dodatkowe które znalazłam to: zaserwowanie pieczonego prosiaka, bądź też „stół staropolski” z regionalnymi smakołykami. A dla pociech? Placyk zabaw, kącik malucha a także specjalne menu. Jak znaleźć te wszystkie atrakcje? Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu po czym wpisać w wyszukiwarkę hasło: na przykład sala weselna legnica . Hoteli w tymże mieście jest powyżej dziesięciu i praktycznie wszystkie mają swoje strony w internecie. Po wstępnym zaznajomieniu się z ich propozycjami możemy już wybrać się do wybranych punktów i na własne oczy sprawdzić jak prezentują się w rzeczywistości oraz zaznajomić z organizatorami. Potem pozostaje już tylko ustalić detale i w tym najważniejszym dniu świętować wespół z gośćmi do białego rana.